| madducu a întrebat:

Am niste sandale cu tocuri si ma gandeam sa le scot tocullaughingsa il rup sau nu stiu, vad eu cumbig grin.Intrebarea ebig grinupa ce le voi scoate tocul, le voi putea purta? Mie imi plac mult aceste sandale dar nu pot merge pe tocuri si decat sa le vand/sa le uit prin dulap, prefer sa le scot tocul si sa le port asalaughing
A mai incercat cineva?
PS:E pe bune, nu glumescwinking
Funda+vot.

7 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Odata ce le-ai scos tocul nu vor mai fi bune de nimic, le vei arunca, dc i-ti plac atat de mult du-le la un ''cizmar'' sa-ti mai scurteze tocul, sau sa-l schimbe, sa-ti puna unul mai putin inalt, se gasec mai greu '' cizmari'' dar mai sunt cateva persoane care lucreaza in mici ateliere. bafta

| chupachups1234 a răspuns:

Pai daca stiai ca nu poti merge pe tocuri de ce ti-ai luat sandale cu toc?hee hee Revenind la intrebarea ta: daca au toc nu e talpa aia indoita? Poate daca nu e asa dura ar merge indreptata daca incerci sa o indoi in partea cealalta. Vezi si tu mai intai daca merge indreptat talpa si in caz ca da rupe-le tocul. Daca poti laughing

| Monicaツ a răspuns:

Eu nu cred ca le poti purta asa cu tocul scos.Invata sa mergi pe tocuri.Nimeni nu se naste invatathappy

| Monicaツ a răspuns:

Apropo eu nu am incercat. Poate merge la tine...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara tocuri nu vrei putea mergehappy Is baiat dar am o sora si fara stiu ca acei pantosi sunt facuti special pentru a avea tocuri...happyParerea ta acum Dar odata si odata vei merge pe tocuri deci e un bun inceputsmug byee sper ca ti-am fost de foloos:*

| andrada_6583 a răspuns:

Eu asi zice ca nu vor arata urat. Nu asi zice sa le striici happy Succes.

| Lori_8992 a răspuns:

Salut. Odata ce i-ai supt tocul, ti se ridica partea de sus si nu le vei mai putea purta. Incearca prin casa sa mergi cu ele si asa te vei obisnui cu tocuri. happy