| mollyzara69 a întrebat:

Am o dilema: am virsta potrivita (14 ani) pentu a-mi curata tenul - http://www.zumzi.com/......cneei.html Am multe puncte ca cosuri si mi-e frica sa nu agravez starea tenului. Va rog, ceva pareri, sugestii?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sfatul meu sa mergi la dermatolog, sa iti dea ceva crema si apoi sa mergi si la curatire a tenului. Nu prea conteaza varsta in situatia asta dar dupa tratament sa te astepti sa ai fata iritata cateva zile si sa trebuiasca sa repeti procedura o data la cateva luni.

| OMURITOARE a răspuns:

Esti destul de mare
eu am facut acest lucru la varsta de 13 ani si am avut rezultate miraculoase pentru ca atunci am avut banchetul clasei a8a si de asta am ales calea acesta decat sa ma dau cu 7 kg de fond de ten si tot felul de creme. deci incerca