| FashionPink a întrebat:

Am o dilema: nu stiu cu ce sa ma imbrac de craciun.(nu este o petrecere extravaganta ci una mai micuta). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SweetieBeibby a răspuns:

Heey! Pai depinde de stilul tau si de hainele pe care le ai in garderoba! Eu ti-as propune o helanca rosie, peste care sa iti iei o rochita cu maneca scurta, mulata pe corp, o centura in talie, si in functie de cum ai chef o pereche de jeansi sau niste colanti.Ar mai fi niste idei:O pereche de jeansi albi(sau orice alta culoare),o bluza rosie,cu ceva animalut pe ea,sau ceva prin care sa iti dai seama ca este Craciunul( avand in vedere mai ales faptul ca in revistele de moda scriu precis ca sezonul acesta se poarta tricourile/blucele cu imprimeuri cu animale,tu ai putea sa-ti iei o bluza cu ren,sau ceva de genul),o esarfa pe care sa o pui la gat,mai sifonata si o pereche de ugg.Un sacou negru,o fusta cu talie inalta,mulata pe corp si o bluza rosie/alba sau albastra ar merge de minune cu niste accesorii pe care sa le asortezi in functie de culoare bluzei pe care o alegi(daca bluza e albatsra poti sa iti iei niste accesorii rosii si invers).O vesta de blanita cu o helanca alba,o pereche de blugi si niste bocanci,mai elganti cum s`ar zice,sau o bluza rosie,un sacou negru,o pereche de jeansi,o pereche de bocanci si niste jambieri rosii, sau albastrii, ar scoate toata tinuta in evidenta. Sper ca te-am ajutat, bafta si sarbatori fericte, de pe acum!hee hee :*:*

| FashionPink explică (pentru SweetieBeibby):

Multumesc mult pentru sfat. SARBATORI FERICITE sitie!

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand un plovar rosu cu un ren pe el sau mos craciun sau de fapt orice e in spiritul craciunului.
In partea de jos poti purt o pereche de blugi skinny albastru inchis si in picioare o pereche de pantofi nude.Sau in loc de plovar si blugi poti purata o rochita rosie cu o pereche de dress-uri negre:

http://www.divahair.ro/......ear_01.jpg

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să nu uiti de pantofi, să fie cu toc, dă elegantă piciorului.

| neutrino a răspuns:

Cu bun simt.

| danceisme a răspuns:

Buna!
Incearca ceva stilat, dar nu foarte incarcat.
Uite cateva idei:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat!:-h

| HisGirl a răspuns:

Eu zic o fustita si un pulover e cel mai bun lucru

| 1234567890098765432112345678900987654321 a răspuns:

Buna......eu as spune, sa te imbraci cu un pulover rosu cu un imprimeu specific Craciunului pe el, o pereche de blugi pana, sau o pereche de pantaloni albi, rosii.Cu o pereche de cercei albi, si parul lasat desprins. Sper sa iti fi fost de ajutor raspunsul meu.Bafta.:*