| pipluup a întrebat:

Buna.
Am o forma la sprancene foarte subtire si mai deloc paroasa.Majoritatea imi spun ca nu trebuie sa ma pensez deoarece nu am ce.Am ochii mici si o fata destul de micuta iar eu as vrea sa incerc sa ma pensez ca sunt curioasa sa vad cum mi-ar sta. Aveti vreo idee cum sa ma pensez ca sa imi stea bine?

3 răspunsuri:
| Klews a răspuns:

Buna!
Stai un pic! Nu te pensa! Prima data pue-ti o poza cu tine pe Photoshop online si contureaza sprancenele asa cum vrei tu. Apoi te poti decide. Nu uita! Odata ce te-ai pensat, nu mai e cale de intoarcere! O sa creasca si mai mari si urate straight face. Deci, poti sa le arati imaginea si parintilor, pentru a se decide ( sa nu faci o prostie). Dar cel mai dragut mod, e sa ti le lasi asa cum sunt. Cred ca ai o fata draguta, din cate ai zis.
Succes!

| oxxy05 a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la un salon si sa intrebi pe cineva acolo care se ocupa cu asa ceva, nu te va costa nimic doar sa intrebi pentru ca noi nu stim cum ai tu sprancenele chiar daca ai incercat sa ne descrii tongue. Banuiesc ca esti mai micuta, adica ai pana in 17 ani. In general persoanelor tinere cam pana in 20 de ani sa zicem le sta bine cu sparancenele cat mai groase. Tu daca zici ca le ai subtiri si ti le mai si pensezi este foarte posibil sa te maturizeze prea mult si sa nu-ti stea bine. Ai grija ce faci si sper sa mergi la salon mai ales prima data cand te pensezi, daca o va face cineva fara experienta iti poate strica aspectul si dintr-un singur fir luat fara rost. Am citit undeva ca uneori ( destul de rar dar se mai intampla) unele fire de par din spranceana daca nu sunt suficient de dezvoltate pot sa nu iti mai apara, mentionez, in unele cazuri si la unele persoane doar. De aceea mergi la salon!

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Ai incredere in mine ca is baiat si stiu ce le place baietilor.Eo zic sa nu ti le pensezi pentru ca cand o sa ti se faca mai mari o sati stea superb.Credema.Sper sa ca te-am ajutat. Funda plss?:X