| CookieMonster_3443 a întrebat:

Am o geanta cu un imprimeu pe ea. Vreau sa-l scot, astfel incat geanta sa fie simpla. Ce pot sa fac? Ce substanta sa folosesc? Va multumesc!
P. S. Am uitat sa va spun ca geanta este din denin.

3 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Cumpara alta geanta fara imprimeuri pentru ca nu vei reuzii... sau daca geanta este alba, o poti spala manual cu clor si foarte putina apa.

| Luy a răspuns:

Cred ca daca o sa-l scoti o sa ramana semn, si nu o sa arate mai urat? Incearca cu acetona, fierul de calcat si ceva deasupra. Daca nu-ti place ala ai putea sa pui ceva deasupra eventual dar asa risti sa-ti strici geanta.O zi buna!

| VogueAdicction a răspuns:

Denim? Pai daca e geanta de blug nu cred ca reusesti sa scoti imprimeul.
Anyways, eu folosesc parfum foarte tare sau dizolvant dupa care dau cu apa calda. Merge mereuwinking