| MadyKrs a întrebat:

Buna, am o întrebare! Ce marca de fond de ten este buna, adică acoperă foarte bine?

5 răspunsuri:
| assiar a răspuns:

Pai am de la miss sporty unul mat si acopera destul de bine. Mai stiu unul full coverage vare se vinde stiu sigur in dm (acopera si tatuajele). Din pacate nu mai stiu firma dar pretul era accesibil.
Daca vrei ceva bun si ieftin iti poti lua de la e.l.f, essence si miss sporty. Sper ca te am ajutat partial

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Estee lauder double wear, Dermacol, Catrice HD

| Edyy5555 a răspuns:

Loreal Paris

| alina2k18 a răspuns:

Scump : estee lauder- double wear, dior - forever.
Ieftin : dermacol, l 'oreal infallible 24h.

| Crysthina a răspuns:

Buna! Eu folosesc Revlon Colorstay si e foarte bun! Recomand!