| E3lla a întrebat:

am o intrebare pentru voi sunt am parul saten inchis si ochii verzi-caprui si vreau sa ma vopsesc culoare asta http://www.google.ro/......tp?/imgres credeti ca miar sta bine? va rog ajutati-ma:x:x

3 răspunsuri:
| Miinniiee a răspuns:

Dupa parerea mea.nu ar merge... sincer?!
Satenul acela spre blond cu ochii verzi?
Mai bine fa-te bruneta, sa vezi ce combinatie.
smug.
Oricum, faci ce vrei.eu mi-am dat parerea si sper ca nu te faci asa.puppy dog eyes.

Fundita?; 3

| manescu a răspuns:

Nu prea se potriveste

| ledzeppelin a răspuns:

Esti ca si mine laughing Eu zic ca ti-ar sta bine, de ce nu? Nu te fa bruneta!
ochii verzi spre caprui se potrivesc perfect cu culoarea(P.S: si eu vreau sa ma vopsesc asa dar nu am apucat)laughing