| EaDuduTza a întrebat:

Am o mica problema.Saptamana viitoare trebuie sa ne fotografiem pentruveneta.Si profa a zis ca la prima poza trebuie sa fiu in alb-negru. Iar la celelalte 10-15(nu stiu sigur cate) pot sa imbrac ce vreau, dati'mi si mie un sfat ce as putea sa imbrac? Pls dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| rosalinda985 a răspuns:

Pai eu am facut modelling si te pot ajuta ai arata bine daca ti-ai lua o camasa alba cu negru si o fusta care ajunge pana la stomac ia-ti niste cioropi de dama culoarea piciorului, si niste tocuri negre, parul fa-ti-l sus coc cu niste cercei mai mici albi ori negri si niste margele negre cred ca o sa arati foarte bine

| EaDuduTza explică (pentru rosalinda985):

Thx, asa o sa fac:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat