| mamamya a întrebat:

Buna!
Am o nunta peste 2 week_enduri si nu stiu ce tinuta sa port,oricum trebuie sa merg sa-mi cumpar haine,dar nu stiu ce sa tinuta sa adopt plus ca este o vara de-a mea care face nunta,nu stiu cum sa fie rochia mai lunga sau mai scurta(sexy),oricum arat bine in amandoua, dar nu vreau ceva extravagant, si ce tocuri mia-r trebuie pentru fiecare tip de rochie! Va pup!

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Mai bine iti pui o rochita potrivita nici lunga dar nici scurta sa ti se vada fundul, ca, pana la deasupra genunchilor, o rochie de seara, poate fi simpla sau cu imprimeuri usoare, un plic negru sau daca rochita are 2 culori una mai adanca si una mai putin, iti poti asorta plicul si cu asta si papuceii sa fie cu toc neaparat, chiar daca o sa te doara picioarele(iti poti lua de schimb o pereche de balerini pe acre sa- iei spre sfarsitul petrecerii), sa se asorteze si cu rochita si cu plicul(depinde poti sa iti pui plic negru)
De exemplu linkul acesta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| DeathlyScream a răspuns:

Buna! iti dau linkul de la un sait ''forever 21'', au niste haine superbe si poate te inspiri de aici dupa o rochie sau ceva :X sper ca te-am ajutat

http://www.forever21.com/......egory.aspx

| Kasia a răspuns:

Daca nu te poti sa te hotorasti intre scurt si lung...alege sa le combini.cumpara o rochie asimetrica: scurta in fata si lunga in spate.

o sa iti arat cateva rochii care ma impresioneaza pe mine si sper sa ai de unde sa te inspiri.

http://www.asos.com/......oduct.aspx

In legatura cu pantofii alege unii cu tocul inalt si elegant.Ai grija sa "mearga" cromatic cu rochita insa nu te sfatuiesc sa ii alegi ton sur ton cu aceasta. Distractie placuta la nunta!:*