| MariCarmen a întrebat:

am o prietena care vrea sa slabeasca de vreo doi ani si nu reuseste, are ceva colacei de grasime la burtica si picioarele sunt un pic grosute.ma tot bate la cap sa-i zic metode de slabire dar nu mai stiu ce sa-i mai zic, nu mai am idei...cine ma ajuta si chiar da rezultat dau funda+vot

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Uite ai putea sa ii arati o "dieta" pe care am inventat-o eu si sa stii ca am dat jos 14 kg intr-un an dar depinde de organismul ei, poate sa dea mai mult sau mai putin:
dimineata: un cartof mediu fiert intr-un ibric si mancat dupa ce se raceste, si o cana de ceai verde
la pranz: o para, un mar(aici ar putea sa se uite pe net daca vrea ea un anumit fruct si sa vada cate calorii are-maxim 70 sa aiba si sa manance doar unul ), si o cana de lapte(cam 200 ml) cu 0, 1 % grasimi
-inainte de 5 cam pe la 4:30 : o rosie si jum de conserva de ton in ulei vegetal
Sigur o sa te ajute pentru ca pe mine m-a ajutat foarte mult
P.S.: NEAPARAT macar o ora sa faca pe zi miscare(eu fac 3-4 ore de bicicleta poate de asta a fost eficient)
Multa bafta funda?
A am uitat sa-ti mai zic ceva: dupa ora 5 seara sa nu mai manance ABSOLUT DELOC!

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Buna,ce varsta are prietena ta? sunt consilier pentru un stil de viata sanatos.te pot ajuta cu ceva natural.o zi frumoasa

| BrokeDeRomania a răspuns:

Pai ar putea sa ia ceai natural de slabire, atentie natural pentru ca nu toate sunt asa, sa faca sport cat poate, sa manance numai sanatos si sa creada in ce face...