| anonim_4396 a întrebat:

am o prietena cu mari probleme la ten. are pete de la acnee peste tot. pe 5 ianuarie e ziua ei si vreau sa-i cumpar sau sa ii recomand un tratament. idei?

Răspuns Câştigător
| helena9206 a răspuns:

Cele de la clinique sunt foarte bune, le-am incercat personal. Dar petele de pe fata din urma acneei, au nevoie de o abordare mai profesionista, un peeling la un cosmetolog. Deci daca ai vrea sa-i faci un cadou, ti-as propune un set tratamen de la clinique din seria "Anti Blemish", sau o sedinta la un cosmetolog, ai grija sa alegi unul bun, cu o reputatie foarte buna.winking