| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna straight face am o problema care sper sa o "rezolv" cat mai repede.
parul este scurt [mi l-am tuns un pic mai sus de umeri] si as vrea sa il am macar pana unde se inchide sutienul [m-am gandit la extensii dar am doar 15 ani]... la capoitolul imbracaminte sunt varza... acum ca vine mama acasa m-am gandit sa imi schimb putin garderoba dar nu situ unde gasesc niste haine la moda si care sa nu coste la fel de mult ca si in gold plaza straight face
funda

ce ma sfatuiti sa fac? mai ales in legatura cu parul :-s :-((

Răspuns Câştigător
| Alyiubytha a răspuns:

Poi cu parul pentru inceput tine-l numai strans si o sa creasca ia si thu de la farmacie niste tratamente si cu garderoba te duci in magazine te uiti si ce-ti place iti ei nu neaparat la moda acum k poate sunt unele lucruri la moda care nu-ti plac si nu te avantajeaza

3 răspunsuri:
| hanzelik a răspuns:

Pai nu ai ce face, decat extensii, si ce are ca ai doar 15 ani? poti sa iti pui si la 12 sati linistita o sa arate ok, haine la moda gasesti in orice magazine mai ales ca a venit vara sunt o gramada de haine la moda sau daca nu esti multumita de ce gasesti cauta pe net sunt multe magazine ok, funda?

| FashionQueen a răspuns:

Eu sunt tunsa pana dupa umeri asa si am extensii si sunt foarte multumita de ele. In caz ca iti cumperi nu iti lua de pe net ca majoritatea siteurilor sunt teapa, ba chiar 90% dintre ele. Dar incearca sa te dai si cu ulei de ricin stimuleaza cresterea parului intr-un timp destul de ok.:* Bafta!

| Naa a răspuns:

Nu stiu ce fizionomie ai dar te-as sfatui sa incerci sa faci un tratament pentru cresterea parului:* gasesti pe google foarte multe tratamente pentru cresterea parului si hranirea acestuia. Si in legatura cu hainele uitete la site-urile de haine...sau chiar pe mercadorhappy si depinde ce fel de stil vestimentar vrei sa abordezihappy