| grosudana a întrebat:

am o problema cu parul. dupa ce fac baie si al usuc este foarte pufos si se electrizeaza. vreau sa-mi recomandati ceva produse de par ca sal aranjeze.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@Life Fail are dreptate. Pe mine m-a ajutat foarte mult șamponul și balsamul Dove. De asemenea, poți căuta în magazine și mască de păr, tot de la Dove, pe care o vei aplica în fiecare săptămână pentru rezultate excelente.
Baftă!

| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Orice sampon, balsam sau nu mai stiu eu ce nu o sa-ti rezolve problema.
Singura solutie este ca dupa ce iti faci baie, si parul se usuca, dar nu complet, sa dai cu spuma, vei avea parul cret, arata super.
Daca nu, piaptana parul si lasa-l sa se usuce natural.
Il vei avea asa cum e parul tau normal [ ondulat sau mai drept ].
Sau, dupa ce se usuca natural, il poti face cu placa.
Eu mi-l fac o data cu spuma, o data cu placa, o data il las asa cum e [ mai ondulat ] si il prind in coada.

Succes! [ e spuma de la Wella foarte buna ]

| LifeFail a răspuns:

Poţi încerca şamponul şi balsamul de la Dove.

| Valisha18 a răspuns:

Buna! Pai, eu ca sa aveit aceasta problema neplacuta, in timp ce-l usuc cu pheonul sau chiar si natural, il pieptan pe spate, pentru a ramane asa. Cand mai este doar umed, il las asa, si in 15 minute se usuca complet. Mai poti incerca si gelul de par, iti dai putin pe plete pentru a nu mai fi asa rebele. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| xxDudaxx a răspuns:

Poti incerca balsam si o masca cu placenta de la kallos este buna si hranitoare si in timp ce il usuci piaptana-te si netezestel cu mainile.

| unsiNkable a răspuns:

La Avon este un sampon de la Advance Tehniques care se numeste "sampon pentru. disciplinarea parului"-este in catalog!^^

| pietraruana a răspuns:

Buna. eu in asa caz ma dau cu balsam Wash&Go si mil usuc cu pheonul. sper ca te va ajuta si te tinewinking. te pup*)