| Alecsa90 a întrebat:

am o problema cu parul... mi se ingrasa foarte repede! Momentan folosesc sampon de la L´Oréal Professionnel Série Expert Density Advanced si masca L'oreal total repair 5 iar ca produse de styling Spray Termorezistent de la Balea...Imi intind parul de 3 ori pe saptamana dar nu folosesc tot timpul produse de styling! Cam unde gresesc si care ar fi solutia pentru parul meu?

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

-daca iti treci mainile prin par de multe ori se ingrasa repede.
-daca dupa ce ai facut baie stai cu prosopul in cap mai mult de 5 minute, parul are tendinta de ingrasare si electrizare
-prea multe produse
Daca nu suporti sa te speli o zi da, o zi nu de exemplu, poti folosi sampon uscat care da si volum. funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat