| Carla01 a întrebat:

Am o problema cu picioarele, am acele "paranteze" si vreau sa stiu daca imi pot urma visul de model.
Imi doresc foart mult sa devin model si vreau sa stiu daca pot deveni si cu acest defect.
https://www.facebook.com/....../photo.php
E ceva, pentru rezolvarea aceste probleme.Va rog, un raspuns rapid! :*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Momentan accesul la link-ul de pe Facebook este indisponibil!
Și dacă stau să mă gândesc, așa la rece, fotomodelele cât sunt de slabe, toate au paranteze!
Pa, pa.

| Andreutza1818 a răspuns:

Hey! De ce linkul nu merge? tongue Cum sa te ajutam daca nu te putem vedea?