| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Mi-am luat "mustata" (sunt fata, 14 ani) cu lama pentru ca se vedea foarte urat iar mama nu avea timp sa ma faca cu ceara,eu nu am putut sa ma fac singura cu ceara si mi-am luat-o de cateva ori cu lama.Da, stiu ca este foarte tampit ce-am facut, da nu stiam inainte sa mi-o iau. Acum mi s-a innegrit zona gurii si se vede chiar mai urat si nu stiu ce sa fac.Inafara de fond de ten sau corector, aveti vreo solutie? Va rog din tot sufletul sa ma ajutati. Multumesc.

4 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Ceara sau in cel mai rau caz penseta(da, stiu ca doare foarte tare)dar fondul de ten nu ajuta deloc, mai rau face)

| Amelya02 a răspuns:

Nu ai ce face.
Nu-mi dau seama cum te-ai ras, dar ar fi trebuit să ai grijă, mai ales că îţi va creşte foarte repede dacă ai folosit lama.
Încearcă să te dai cu cremă de gălbenele.
Pa, pa.

| TotEuMa a răspuns:

Wooow :O. Ce inima ai avut sa o iei cu lama. De acum mai mereu cred ca va iesi foarte neagra si inestetica. Nu te da cu fond de ten se va vedea si mai rau straight face. Mai bine incearca sa nu mai repeti aceasta teribila greseala I don't want to see. Ia.o doar cu ceara

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Ai putea folosii apa oxigenata pentru ca face parul blond, pentru ca eu am incercat, dar pe picioare, si chiar s-a vazut rezultatul. Alceva nu imi vine in cap. Sa imi spui daca merge aceasta idee. Bafta