| Bellinda a întrebat:

Buna!happy
Am ochi negrii si imi place sa ma machiez putin.Are ceva? Adica ma refer... dauneaza pielii sau asa ceva? ma dau cu contur negru, mascara si tus...cate`o data ma dau si cu fard dar foarte putin si luciu de buze.
Mentionez ca ma demachiez in fiecare seara.nu folosesc creme de fata nici fond de ten.Se intampla ceva cu faţa?

Răspuns Câştigător
| delia34_2222 a răspuns:

Bv ca faci asta, orice fata tb sa stie sa se faca frumoasa! si bv ca te demachiezi in fiecare seara. in plus, tu esti singura care te poti pune in valoare