| FlorinaRuby a întrebat:

Bunahappy am parul brunet inchis si as vrea sa imi fac varfurile cu maro, gen ombre, exista vreo vopsea care sa se prinda pe parul meu fara decolorare? Din farmacie sau magazin?
FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Chriistiinex a răspuns:

Eu iti recomand vopsea spuma.prinde ff bine.se ia de la farmacie.big grinfundita?

| FlorinaRuby explică (pentru Chriistiinex):

Se prinde asa bine fara decolorare pe parul inchis?happy si cat costa?

3 răspunsuri:
| Chriistiinex a răspuns:

Da se prinde...foarte bine.adica am avut o preitena la care a prins foarte bine.costa intre 25-30 lei aici in bucureesti. daca vrei poti cere detalii la farmaciebig grin

| floripufi a răspuns:

Da se prinde.Si ar costa 20 de lei.Asa este aici la mine daca este mai scump poate sa fie 25-30 lei daca e mai ieftin 10-15 lei.