| xdeex a întrebat:

Am parul brunet si ondulat si as vrea sa ma tund bob[de preferinta asimetric] dar nu mi-ar placea sa-l intind in fiecare zi cu placa. Ce tip de frizura[bob] as putea incerca? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RecycleBin a răspuns:

Pai poti sa te tunzi bob asimetric si sa ii spui coafezei sa iti faca un breton pe o parte si filat.iti cumperi o ceara de par si te coatezi cam asa:http://i874.photobucket.com/albums/ab301/lumeablondelor/asimetric7.jpg [parul poate fi si mai lung:D
sau pur si simplu sa te piepteni bine si sa aplici un produs de stilyng.
oricum vei arata super.sunt sigura:d

4 răspunsuri:
| xdeex explică:

Va multumesc pentru ajutor tuturor
M-am tuns big grin

| imyourdestiny2 a răspuns:

Frizura bob e facuta pentru parul intins~

| Didi14 a răspuns:

Madalinaa ai dreptate!

si sa stii ca de la placa parul ti se strica.

mai bine nu ti-l fa cu placa ca ai sa ramai fara par!

| DamnPrincess a răspuns:

Cred ca stilul Rihannei te-ar putea ajuta.
http://4.bp.blogspot.com/......00/un2.JPG

Este o tunsoare draguta. Nu este chiar bob asimetric dar este un look funky si chiar dragut. Mai mult ca sigur ca tuturor le-ar placea acest stil.
Multa bafta la... ales!:D;;)