| anonim_4396 a întrebat:

Am parul cret si destul de des.
Nu stiti cum as putea sa ma tund pentru. a nu il mai avea asa de des si cret.
Am auzit ca daca te filezi nu o sa mai fie asa des si cret. E adevarat?
Sau cum sa il prind?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Da filat iti ia din grosimea parului si o sa faca sa para mai putin.
De asemenea tunsoarea in V.aceasta preferata de mine si ma gandesc ca ar pica mai bine pe parul tau cret.
Sper ca ti-am putut fii de folos.

3 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Incearca cu placa de par sau incearca ceva creme
http://www.cerecomand.ro/......silksleek/

| Someonelikeyou a răspuns:

Eu iti recomand sa iti faci tratament pentru indreptare a parului. Sora mea a avut parul cret, si si-a facut tratamentul acela pentru indreptare a parului, si acul il are drept. Dar ai foarte mare grija la ce coafeza te duci. Sora mea si-a facut tratamentul in Bucuresti, la un coafor de la Piata Iancului, era o tipa, Carmen o chema.care stie ce face, si plus de asta are foarte multa experienta!happy

| ClauditzaRamona a răspuns:

Incearca pe youtube 2 min cute everyday hairstile. Frizura asta iti ia din volum.