| inloveforever a întrebat:

Am parul destul de lung, am fata subtire, si as dori sa imi prind suvite de par cu agrafe. Imi puteti spune cum sa imi prind agrafele sa imi stea bine? Funda! :*

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Incerci sa iti prinzi in mai multe feluri si vezi care iti sta mai bine..Na

| Georgienützä a răspuns:

Vrei sa zici extensii? fara agrafe k nu sunt bune, extensiile au ceva care poti pune in par si raman acollo, funda?

| EmoKiDD09 a răspuns:

Incearca sa le pui pe parti gen pe la perciuni happy. Sta super si asa se poarta mai nou tongue. Dar depinde, fiecarui om ii sta intr-un fel aparte.