| NoOne18 a întrebat:

Buna am parul drept lung de 55 cm fara volum,firul de par este subtire,nu a fost vopsit niciodata si vreau sa mi-l ondulez, ce metode fara arderea parului stiti dar si fara bigudiurile clasice cu care nu poti dormi noaptea, vreau sa stiu neaparat sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar azi m-am uitat la filmuletul asta, insa tot vei simti un micut discomfort noaptea.
Iti prezinta doua variante: prima este pentru par cret, iar a doua pentru par ondulat.

https://www.youtube.com/watch?v=HTAjuYys3vM

| Lala_Deea_1967 a răspuns:

Ai putea sa il pui pe bentita gasesti pe youtube video care i-ti arata sau poti sa faci doua impletituri olandeze tot asa pe youtube gasesti, sper ca te-am ajutat.