| aniriiiiii a întrebat:

Am parul lung, adica la 2 palme sub umar, si numai stiu cum sa ma fac la par cand ma duc la scoala, sunt in pana totala de idei. Asa ca... vreau idei :*:*

5 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

1. Impletestel
2. Intinde-l cu placa ca o sa iti stea mai bine asa dar ai grija daca e un prof cu fite ca profi doar leagal cu ceva.

| Craazy a răspuns:

Pay... Spune-mi daca e drept sau ondulat...Prin mesaj pentru ca stiu multe Cuafuri cool

| aneta a răspuns:

Pai poti sa ti-l indrepti cu placa, sa-ti faci niste bucle, sa-ti faci o coada de cal sau sa ti-l impletesti intr-o coada intr-o parte

| gHelena a răspuns:

Buna, Irina. Lungimea parului tau iti permite sa incerci o gama foarte larga de coafuri. Nu uita ca in tendinte se afla cocurile si buclele. Arunca o privire si aici: www.divahair.ro. Un gand bun, Elena.