| Pitiqueex3 a întrebat:

Am parul mediu thinking pana la jumatea sanilor, daca folosesc ceai de roz-marin sau de urzica + ulei de ricin, seara imi las parul liber i-ar ziua il prind. Sampon Syoss Blond... o sa-mi creasca parul in maxim 4 luni pana la mijloc? Alte sugestii mai aveti, ati incercat si voi?

4 răspunsuri:
| IuliiMarie a răspuns:

Sigur,ciudat dar si eu am folosit aceeasi metoda...insa mai e modalitate in care sa folosesti un fel de spuma timp de 1 luna si parul iti creste(depinda cata cantitate consumi)!

| Larisa_Andreea_1997 a răspuns:

Da iti vor creste in 4 luni dar foloseste numai samponuri naturale

| Lariiiiiiii a răspuns:

In 4 luni iti vor creste doar 6 cm.

| Dracea_Alexandra_1991 a răspuns:

Foloseste petrol la radacini.Stai jumatate de ora cu un prosop pe cap apoi te speli de vreo 3 ori big grin Desigur, o sa ai senzatia ca-ti arde capul, dar te obisnuiesti. Sau foloseste produse pe baza de petrol de la Plafar.Eu in ultimul timp mi-am dat pe scalp cu tinctura de ardei iute. E foarte buna, cel putin pentru mine.Accelereaza cresterea parului, da parului un luciu frumos si il face mai bogat dar suplu in acelasi timp happy