| Notty a întrebat:

Am parul saten si lung(pana la fund). As vrea sa tund din el vreo 10-15 cm si sa imi fac balayage platinat sau beige, insa nu stiu daca e un impediment faptul ca am sprancene negre(si le machiez cu un maro-gri inchis). Cum credeti, va arata bine?

1 răspuns:
| elena97890 a răspuns:

Pai o sa ai radacinile culoarea ta naturala si nu ar trebui sa arate rau, doar daca sprancele sunt mult mai deschise decat ce ai in cap, dar dupa ce ai zis nu e cazul