| Babs a întrebat:

Buna!
Am parul tuns drept pana la ureche de curand deoarece era ars de la placa cu care ma faceam in fiecare zi si nul mai suportam. Am fost vopsita bruneta iar acum vreau blonda neaparat, dar imi este frica sa nu mil ard pentru ca e si foarte scurt si nu mai am de unde tunde, ma gandeam sa folosesc decolorantul syoss a folosit cineva, arde parul?

Răspuns Câştigător
| Mastony a răspuns:

In principiu orice decolorant arde parul. Daca vrei o schimbarea asa radicala mai bine fa o vizita la un salon(salon nu frizerie), dai mai multi bani dar vei obtine ce vrei-si cumpara-ti o masca de par pentru hidratarea parului, nu se va mai arde daca o folosesti regulat

2 răspunsuri:
| Madalina_6334 a răspuns:

Toate ard parul, mai mult sau mai putin:p. Eu zic sa te duci la coafor sa te decoloreze, e mai sigur. Nu de alta da sa nu faci vreo prostie

| Norocknolife a răspuns:

Eu nu am folosit dar am avut si eu parul vopsit brunet si simt ca mi ars dar cred ca nu e nici o problema daca folosesti decolorantul syoss