| adolescenta258 a întrebat:

Am parul vopsit blond si a crescut cam 7 cm. Cât mă costă sa ma vopsesc la salon ca in imaginea de mai jos? Sau, daca ar fi sa ma vopsesc acasă ce vopsea ar trebui sa aleg si de unde?
http://tendintemoda.ro/wp-content/uploads/2015/04/gri1.j pg

1 răspuns:
| cleo2912 a răspuns:

Salut, eu te sfatuiesc sa te duci la un salon si ii arati tu ce nuanta vrei adica poza aia, deorece nu te sfatuiesc sa te faci acasa pentru ca nu e ok. Femeile specializate de la coafor totusi au experienta si nu iti vor distruge parul atat de tare pe cat ti l-ai putea distruge singura. Iti spun din proprie experienta pentru ca eu am fost de o gramada de ori ba blonda, ba brunetalaughing cauta in zona ta un coafor si eu zic ca mai mult de 50 de lei pentru 7 cm nu are cum sa iti ia plus spalari, uscare etc. Mie mi-a luat 100 si l-a facut calumea si era tot parul! Sper ca te-am putut ajuta! :*