| Didi67 a întrebat:

Bună.
Am pistrui pe nas și am și niște pete de la coșuri care se văd super nașpa deoarece e albă și pistruii sunt maro, nu știți cum aș putea să mai ascund pata aia? Nu as vrea să folosesc fond de ten pentru că îmi plac pistruii doar că pata aia se vede destul de urât

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Am avut si eu o problema similara, am scapat folosind crema "accepta situatia pentru ca o sa dispara".

| Jouliete a răspuns:

Ti as recomanda un corector pentru cosuri fiindca nu e ca fondul de ten care trebuie intins pe toata fata, dar sa incerci sa te dai doar pe pata respectiva si sa eviti pistruii, poti folosi ustensile/pensule subtiri.

| elenaaah a răspuns:

Iti recomand un peeling foarte bun aha 30% bha 2% de la The ordinary. Dar dacă il folosesti sa te informezi foarte bine fiindca e puternic și sunt niște reguli stricte dar cică rezultatele sunt foarte bune. Și eu mi-am dat comanda, aștept sa primesc