| Emena a întrebat:

Buna :*. am placa de par asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=69&ty=88. am incercat sa ma ondulez, dar nu merge deloc :)). sau nu merge sa ma ondulez cu ea? Mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| onlytiff a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&feature=related - e foarte simplu. dar buclele tale vor iesi mai mari pentru ca nu ai placa asa subtire ca cea folosita in video. sper sa reusesti:*

17 răspunsuri:
| MoonShadowxB a răspuns:

Poti sa ondulezi parul cu orice placa.
A mea are 5 centimetri latime, (e Hair Majesty Diamond wide) si pot sa ma ondulez cu ea, doar ca buclele nu ies atat de mici, ci putin mai mari.
Probabil ca treci prea repede cu placa prin par. Pentru ca buclele sa iasa cum trebuie, trebuie sa treci cat de incet se poate, sau nu stii tu cum sa o folosesti corect pentru a te ondula.
Mai incearca! Stiu ca e destul de greu ca sa iti iasa buclele asa cum vrei, si eu ma enervez la culme cand ma ondulez cu placa, si a mea e si lata.
Succes!

| DTralala a răspuns:

Nu merge pentru ca e prea groasa straight face.

| DTralala a răspuns:

Nu merge pentru ca e prea groasa.straight face (prima data am dat anonim din greseala big grin)

| Emena explică:

Se mai onduleaza si cu placa. daca nu stiti despre ce e vorba, nu raspundeti mai bine!

| Emena explică:

@A. nécromancie. Ai spus ce credeai? inainte sa zici ceva.gandeste`te de 2 ori inainte sa-l spui.si stai linistita, nu explodez. poate tu oh go on

| Emena explică:

In caz de nu vezi, am pus. dar na.cu mintea ta oh go on

| Emena explică:

A.nu? atunci numai pun deloc.sa vezi unde se termina propozitia.chiar nu gandesti?raised eyebrows

| Emena explică:

Nici nu ai. dăă. se vede cat de mult gandesti oh go on

| Emena explică:

Haha, esti asaa de amuzanta.si eu credeam ca de fiecare data cand vorbesti cu mine il ai tu in gura.macar de`ai gandi putin si nu te`ai mai da mare.ca iti demonstrezi prostia, nu altceva

| Anonim_5618 a răspuns:

Asta e placa de indreptat parul /:) nu de ondulat

aia de ondulat e asa
si se numeste ondulator

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

| Nécromancie a răspuns:

Cu placa stiam ca iti intinzi parul'...

| Nécromancie a răspuns:

Pesse'h, eu nu primesc ordine.Am spus ce credeam, te deranjeaza? Da? Nu-mi pasa! Nu ti-a luat mamica ta tot TPU'. kiss Vezi sa nu explodezi de nervi.pam-pam,sariti cu stupid!smug

| Nécromancie a răspuns:

"inainte sa zici ceva.gandeste`te de 2 ori inainte sa-l spui."
tu ar trebui sa pui "." unde trebuie. laughing
gandesc pisii, stai chill. :*

| Nécromancie a răspuns:

Nu cred ca trebuia sa pui "." dupa ceva.Hai,te-ai facut deja de ras.yawn

| Nécromancie a răspuns:

Ma doare penisul daca nu mai pui "." rolling on the floor. Eu gandesc, tu?raised eyebrows

| Nécromancie a răspuns:

Cand vorbesc cu tine am penis, stii ce? il simt in cavitatea TA bucala.:*

| Nécromancie a răspuns:

Cica amuzanta.
Pisii, observi ca imi faci complimente?
Penisul se afla doar in gaurile tale incapatoare.Prostia mea? Tu esti singura care te agiti ca proasta in fata unui monitor.