| Ceriik a întrebat:

Am plans mult azi si acum am cearcane. Cum pot scapa de ele pana maine, ca atunci cand ma scol maine dimineata sa nu mai am?

9 răspunsuri:
| мιcυтѕαααα a răspuns:

Din ce cauza ai plans? Sunt curioasa. Scuze de intrebare!

| amyana a răspuns:

Sterge-te cu ceai de musetel fundita?

| CriSSa537 a răspuns:

Si eu sunt curioasa...

| wintage a răspuns:

Odihnestete doar...

| blackfox a răspuns:

Fa-ti un ceai de musetel si tamponeaza-te la ochi.Chiar si cand te pui la somn poti sa iti pui o compresa cu musetel si las-o asa.Calmeaza ochiul si asa scapi de cearcane

| Alemoni a răspuns:

Buna!
Uite-te la intrebarile mele. O sa gasesti "Niste remedii naturale pentru cearcane" Am mai multe raspunsuri care te pot ajuta.
Byehappy

| Munkyfunky a răspuns:

Da e treaba voastra de ce a plans?

| AnonimusGirl a răspuns:

Poti incerca sa pui doua pliculete de ceai (deja folosite) la frigider 20 de min si dupa aia tinele pe ochi sau poti sa mai pui si niste gheata invelita intr-un prosop

| warmheart10 a răspuns:

Poti sa incerci cu felii de castravete sau cartof, ajuta poarte bine.