| anonim_4396 a întrebat:

Am programare la coafor si nu stiu cum sa ma tund. M-am gandit la asa ceva : http://img.karaoke-lyrics.net/img/artists/37072/lemonade -mouth-225888.jpg
Cum sa ii explic coafezei?;)). O sa ii duc poza, dar totusi.
Sii, alte idei pentru cum m-as putea tunde;)). Ceva scurt - mediu. Am parul cret dar cateodata il intind cu placa.

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
tunsoarea fetei din poza nu imi place.

mai ales daca nu te intinzi cu placa mereu nu iti va sta bine cu parul cret si parul scurt

parerea mea.

daca ai parul lung eu zic doar sa ii dai o forma

daca chiar vrei sa te tunzi mai scurt, va trebui sa folosesti mereu placa

succes