| roxana_3970 a întrebat:

Am ramas fara idei, stiti ce coafuri as putea sa imi fac la scoala? Am parul cam pana la umar si e foarte des. Funda...

2 răspunsuri:
| BiiiaBiii a răspuns:

Buna! Si eu am parul pana la umeri si des.Eu de obicei imi intaind parul cu placa si nu-i mai fac nimic.Eu am foarte mult volum la par si ma dau Syoss pentru par rebel.Asta ai putea sa incerci daca ai parul rebel. Daca il ai normal poti sa ti-l prinzi cu niste clame mai interesante(nu ai ca se faci e scoala). Sper ca te-am ajutat, daca nu sper ca o sa gasesti raspunsuri mai bune.

| NicoleB a răspuns:

Buna roxana!
Eu sunt Nicoleta dar prietenii imi spun Erina.
Daca stau sa ma gandesc, semeni la par cu mine. iti sugerez ca in partea dreapta a scalpului sa-ti legi cam o mana de par.ca sa arate bine, leaga intai un elastic de bani, apoi unul de par, ca sa fie mai stabil. Iti prinzi o coada mica in partea dreapta, restul parului il lasi liber.
( daca iti plac anime-urile si ai vazut serialul Kilari, stii la ce ma refer )