| LoVeLy_3874 a întrebat:

am revenit :*!
Saptamana viitoare am balul bobocilor :3 Si de abia astept. am hotarat la after party care se face in club, sa ma imbrac cu o rochita neagra cu peplum love struck
Si problema mea acum sunt pantofii sad am o pereche albastrii cu fundite si am si plic aceeasi culoare, merge sa le asortez asa? Unele fete m-au descurajat spunandu-mi ca nu se potrivesc. dar eu am vazut multe fete/femei / vedete imbracate asa.
Voi ce spuneti? sa-mi iau aceasta tinuta? :* :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi tu insuti! sa nu ti pese de ce zic ceilalti atata timp cat iti place tie! Deci cum zici tu...eu as spune da! Funda?

| Everlasting a răspuns:

Eu cred ca vei arată super! nu asculta ce spun altii...ele sunt invidioase

| shokoladka46 a răspuns:

Cred ca e okey, negru si albastru se potrivesc ok, nu asculta parerile altora caci este viata ta! succes. happy