| miha90z a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei de cadouri. Avem la facultate o profesoara care ne-a ajutat f mult si anul acesta noi terminam si am vrea sa ii face un cadou, sa ii multumim cumva pentru cate a facut pentru noi. Este tanara, are cam 25 de ani, dar suntem in pana de idei laughing Pls help happy

6 răspunsuri:
| liliti a răspuns:

Un telefon

| ade83 a răspuns:

Un parfum..sau un ceas

| frikk a răspuns:

Hmz faceti cadou o BomBă rolling on the floor))))

| Deian1 a răspuns:

Pai, in primul rand trebuie sa stii ce ii c-am place. Nu ar merita un cadou scump de genu : Bratari, sau cum a zis colegu un telefon, pantofi si alte lucruri de aces lucru. Ideal ar fi ceva facut de voi,, o poza cu voi si ceva scris din suflet intr-o felicitare sau asa ceva, un tablou cu sentimente-le simtite de voi (po-ti desena cifre si alte chesti ), ceva facut de mana!
Sper ca te-am ajutat si ti-am dat idei!
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| promweb a răspuns:

Fa-i cadou o cana personalizata cu pozele ei.

Intra pe www.pozapecana.ro si comanda cana.

Eu zic ca va fi un cadou fain.