| Biutsaa a întrebat:

am si eu o intrebare!? am gasit un site de haine si as vrea foarte mult sa imi pun o comanda. http://www.shopsimple.com/trend-1.html. Nu este un site roman, dar din cate am obesrvat exista pretul si in lei. Va rog sa imi spuneti daca as putea pune o comanda, daca stiti cumva pe cineva care reusit. Va multumesc mult si chiar astept un raspuns :*

2 răspunsuri:
| Pisicuta07 a răspuns:

Poti comanda dar asteapta-te la niste costuri imense la transport.

| DydyDidii a răspuns:

Pai din moment ce sunt preturi exprimate in lei, este evident ca poti comanda. Singura problema s-ar putea sa fie costul transportului ceva mai ridicat. In reste cred ca e ok.
Sper ca te-am ajutat :*