| lumibb a întrebat:

happy am si eu o intrebare. cine stie cum se cheama parfumul din videoclipul deepcentral-in love, ala care in contact cu pielea se face negru si pe urma intra in piele, disparand?

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Aia este fictiune draga cum sa fie negru si cand intra in piele sa dispara! in videoclipul ala apar multe parfumuri, primul este anais anais -cacharel, 2 allure-cristian dior, 4 hugo boss-clasic platinum ala despre care spui tu ca este negru dar iti spun sigur ca nu este!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Dar cel care apare in videoclip este hugo boss edition platinum si nu este negru! iar aia este doar un clip deci nu face reclama la un parfum! ca ai dedus tu ca poate fi un parfum este partea a doua, ce sa spun ...si tu ai intrebat de parfumul care apare in videoclip

Răspuns utilizator avertizat
| lumibb explică:

Hei draga mea:)
parfumul exista. se pare ca esti prost informata! documenteaza-te! se numeste WODE by Boudicca http://www.youtube.com/watch?v=ZwE7aXNRV5c