| somebody_7503 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare! cum pot sa`mi ondulez parul lejer ca in poza aceasta. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=42&ty=52 mersi de ajutor! dau funda:*

4 răspunsuri:
| rrxxii a răspuns:

Poi... incerci cu spuma, ea sigur iti va ondula putin parul, iar pentru mici retusuri poti folosi placa sau ondulatorulhappy

| Love25 a răspuns:

Cel mai bine este cu ondulatorul big grin Dar sa iei suvite mai mari de par si sa le ti putinwinking Ori cu spuma; p Lasi capul in jos dupa ce ai facut baie si parul este aproape in totalitate uscat, iei in palma putina spuma si strangi in pumn suvitelewinking. Succes cu buclelehee hee!

| MisterDariusBoy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WgUt31h_jag uite un videoclip care sa te ajute. dupa ce faci baie dai cu putina spuma pentru ondulare[wella design iti recomand e ft buna].si il faci cu placa ca si acolo.ai 2 optiuni: ori ti-l faci mai repede pentru ca buclele sa se mai lase si sa fie cum vrei tu.ori nu tii placa pe par asa mult.si iei suvvite mai groase de par.eu am incercat odata si mi-a iesit super :X bafta :*