| lavymiriapo a întrebat:

am si eu o intrebare:-D...as vrea sa-mi cumpar un fond de ten de la oriflame(beauty studio artist foundation)nuanta Olive beige...acopera pistrui si se intinde uniform? scuzati-mi categoria!

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Da si eu am avut fond de ten dintr-acesta si acopera destul de bine dar depinde acum si cat de proeminenti sunt pistruii tai.

Eu as incerca sa ii acopar doar putin pentru ca in primul rand pristruii sunt destul de draguti daca stii sa ii pui in evidenta corect si daca folosesti prea mult fond de ten risti sa ai fata tencuita si sa arati mai rau decat a-i arata de ex cu pistrui(daca spui ca te deranjeaza)

Sper ca te-am ajutat happy

xoxo Vanilla