| miiiraaa a întrebat:

Buna am si eu o intrebare big grin as vrea sa stiu ce produse sa folosesc pentru par drept. am in liceu niste fete care au parul drept si parca le luceste cand se misca mi as dori si eu asemenea par laughing) dar nu stiu ce produse sa folosesc mi am luat si balsam de la kallos si ce sa zic mi l mai intreapta un pec fata de cum il am dar tot se onduleaza un pec tongue help!

ofer funda!

6 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna. poate fetele alea s-au vopsit recent, folosesc o placa buna, se spala cu sampon pentru stralucire (ex. Syoss http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=4&ty=68 ). eu personal nu folosesc placa decat o data sau de doua ori pe luna, in schimb imi clatesc parul cu ceai de musetel sau lamaie :X pentru ca am parul saten deschis. e super efectul

| regina a răspuns:

Crema de par Sunsilk drept si matasoshappyDesi cred ca placa de par este mult mai bunahee hee

| sylvie a răspuns:

Fetele carora le luceste parul cu siguranta folosesc placa de par. Exista anumite seruri foarte concentrate care se folosesc atunci cand te indrepti in exces cu placa dar sunt si sampoane /balsamuri care iti fac parul matasos si stralucitor.Incearca sa te clatesti cu apa rece si sa pui zeama de lamaie in acea apa.

| toxiclife a răspuns:

Cumparati placa de indreptat parulhappy thaaatongue

| Oάηά a răspuns:

Daca vrei sa ti'l faci mai lucios incerca cu gel... iar inainte sa te dai cu gel incerca sa ti-l faci putin cu clacabig grin

| tasha_3284 a răspuns:

Ia-ti samponul de la elseve este foarte bun. e unul maro cu capacul auriu. mai exista un balsam de la avon pe care il aplici inainte sa folosesti placa.si acela este foarte bun.