| carismgal a întrebat:

am si eu o intrebare
de curand am auzit niste persoane vorbind de o dieta cu castraveti dar nu am putut sa intreb detaliile.
tot ce stiu e ca se tine mai multe saptamani si ca se adauga branza si oua treptat...
poate cineva sa ma ajute?
daca nu stiti puteti sa imi spuneti alte diete pe care le-ati tinut si au dat roade?

3 răspunsuri:
| teodorus a răspuns:

Sincer acum... Tu ai putea sa mananci numai castraveti?

| MissCamelia a răspuns:

Daca vrei sa tii p dieta care da roade, incearca montignac, nu e restrictiva, dar rezultatele sunt rapide si durabile.gandeste-te ca daca tii un regim doar cu castraveti, in cateva zile intri in spital, castravetii nu au proteine, nu au vreun complex vitaminic, cine tine o dieta exclusiv cu castraveti nu e intreg la cap, intra pe blogul meu, am informatii multe despre montignac, cum sa slabesti sanatos, produse cosmetice si ingrijirea naturala a frumusetii: http://camelcutza.blogspot.com/

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Ziua 1 + ziua 2 :

MD 1 ceasca cafea fara zahar si lapte, o chifla uscata
Pranz si cina : la fiecare cate jumatate de kg de peste slab prajit la teflon cu foarte putin ulei sau la folie cu lamaie si verdeata.
In primele 2 zile se mai consuma/ zi 2 mere (sau 2 portocale) si 6 rosii - 1, 5-2 kg

Din ziua 3 in fiecare zi, la pranz sau seara o mancare cu peste fara calorii (ex orez cu peste sau legume cu peste, sau cu paste, sau la cuptor cu rosii etc si in rest fructe proaspete, legume inabusite, branza slaba sau cremvurst fara grasimi, paine integrala.