| PrivateUsername12345 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce se pricep la manechiura.Deci vinerea asta am banchetul si trebuie sa imi fac unghiile.Tin sa mentionez ca le.am avut mari, dar din faptul cami se rupeau mereu le.am taiat ieri si sunt mici... Vreau si eu niste sfaturi cum as putea sa mi le fac daca sunt mici (Rochia pe care o am este neagra cu turqoaz la corset, pantofi negrii si plic negru).Va rog mult de tot nu stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| StephyMonster a răspuns:

Turcoaz cu dungi negre sau invers happy daca nu cu punctulete ca sa para mai interesante nu atat de simple

| Carina16 a răspuns:

Buna! Pai ti le-ai putea face ori turcoaz simple, ori cu o culoare mai deschisa(de ex roz pal) si cu un model pe o unghie facut cu negru si turcoaz.