| nicolestyles a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetele care isi indreapta des parul cu placa big grin
Ce ulei sau alte chestii folositi pentru a va proteja parul? Mie mi-a recomandat cineva un ulei de la Kallos are un pret acesibil si cica e foarte bunhee hee dar vreau mai multe parerihee hee
Si daca este cine de prin jud Galati :unde pot gasi produse de acest gen? Va multumesc! Voi da si fund la cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu folosesc uleiuri deoarece am parul lung si uscat si o sa mi-l incarce:|
Dar il protejez cu termoprotectia asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
Il protejeaza mai bine decat un ulei:) si nu incarca parul:-d
Iti recomand si asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres
care pentru mine a fost extraordinat...:x
Amandoua sunt bune:) chiar foarte bune:) :*

3 răspunsuri:
| koko3475 a răspuns:

Ulei de ricin! e foarte bun..ieftin si il gasesti in farmacii! ( sotia mea il foloseste si e ff multumita )

| Kasia a răspuns:

De la londa professional 35 de lei 150 ml...e bun
sau de la schwarzkopf -Osis Flatliner 150 ml 56 lei.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai bună protecție este să nu mai folosești placa, căldura emanată distruge firul de păr, indiferent ce protecție ai folosi.
Pa, pa.