| Catalina_6831 a întrebat:

am si eu o intrebare, sper sa ma puteti ajuta...sunt o fata care nu isi apreciaza deloc corpul si orice as face nu imi place deloc.mentionez ca la fata sunt slabuta din cauza ca forma fetei este patrata.si sunt slabuta.cum ar trebui sa ma aranjez? in special la fata.si nici inalta nu sunt am 1, 63 vreo 50 kg

Răspuns Câştigător
| Vali87 a răspuns:

Esti in aceeasi situatie ca si mine. Ma rog nu chiar ca mine, ma refeream la faptul ca nu imi aprecez corpul.
Eu am probleme cu tenul si ma dispera la greu lucrul asta. Cu acneea, ce putea fi altceva, am 24 de ani si niciodata nu am avut o prietena deci iti dai seama. IN fine.
Ce te pot sfatui? Cauta pe cineva care se pricepe la imbracaminte prieteni cineva apropiat si cere-i sfatul in ceea ce priveste machiajul si obiectele vestimentare si se rezolva problema, stai linistita. Numai bine!

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

La inaltimea si greutatea care o ai ai un corp perfect.Sunt la moda fetele slaute.Mi te imaginez o scumpica.Nu inteleg problema corpului si a fetei...

| Ирина19 a răspuns:

In primul rind trebuie sa te consideri frumoasa chiar daca nu-ti place felul cum arati.Trebuie sa te iubesti pe tine,sa te apreciezi si sa te consideri cea mai frumoasa.

Ai mai multa grija de tine,machiazate-nu vulgar ci ceva mai simplu si frumos:rimel, un pic de fard de pleoape sau creion numai daca doresti, un ruj si cam atit.Aranjeazati mereu parul in diferite moduri:un coc sus, un coc intr-o parte, lasat s.a uie aici sunt exemple

http://www.youtube.com/watch?v=h8N3s7O8l6k&feature=fvsr

poti gasi ai alte tipuri de coafuri faine, cum ar fi: http://www.youtube.com/watch?v=FhwIz-GXrCk&feature=channel mai vezi si alte exemple din video-urile din dreapta.

Esti fata si cel mai important si cel mai corect pentru o fata e sa se mentina frumoasa si sa se considere frumoasa, ar fi bine sa faci si u asta.Bafta si ai grija de tine.