| Life92 a întrebat:

am si eu o intrebare:sunt vopsita saten mai inchis si as dori sa ma fac roscata, dar nu roscatul acela apris. ceva placut.e vopsea as putea folosii si ce nuanta? Nu as vrea sa folosesc oxidant.

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Daca vrei un roscat placut, incearca cele din gama color naturals de la garnier. eu m`am facut in august un rosu aprins(color sensation, tot de la garnier, numarul` 6.60) si acum vreo 3 saptamani m`am facut peste culoarea aia cu numarul 6.66[laughing]. asta e de la color naturals. culoarea e foarte faina, destul de inchisa, se vede ca e roscata si reflexiile se vad foarte fain. merita sa incerci.

2 răspunsuri:
| Gabielle a răspuns:

Daca vrei sa-ti deschizi culoarea tu singura acasa poti folosi vopsea de la L'Oreal Preference gama Les True Brunettes, si iti alegi culoarea care iti place. O sa-ti deschida culoarea cu cateva tonuri, n-o sa iasa exact ca pe cutie pentru ca parul tau e vopsit mai inchis. Mie mi-a iesit un saten scortisoara foarte placut cu nunata UL61. Succes!