| mariiana a întrebat:

Am si eu o intrebare. voi nu rositi la fata? indiferent ca este cald sau rece. eu intotdeauna sunt rosie la fata si deja m-am cam saturat. si de asta ma dau in fiecare zi cu fond de ten pe fata, nu acopera in intregime dar macar o parte din roseata mascheaza. Voi cum procedati?

2 răspunsuri:
| ella7 a răspuns:

Asta e firea ta.nu ai ce sa faci.doar cu fond de ten sa o maschezibig grin funda?:d

| EllennaTPU a răspuns:

Poate fi tensiunea. Incearca sa nu mai mananci ciocolata si poate iti trece daca nu, evita sa treci de la cald la rece brusc happy