| βέiiiβiii_7737 a întrebat:

Bunahappy...am si eu o intrebare.
Vreau sa imi dati mai multe idei de tinute pentru scoala.Am ramas in pana de idei.Trebuie sa mentionez ca sunt cam inalta.Cu ce as putea sa ma imbrac? Am citit ceva pe net si am vazut ca la fetele inalte se potrivesc hainele lungi gen:bluze lungi...si chestii de astea.
Voi ce credeti?big grin

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Pai e foarte simplu, si da poti cauta pe net. Dar pentru un moment iti voi da cateva idei, poti sa te imbraci cu colanti negri, sau gri daca ai si cu o bluza sau un pluovar mai grosut si lung peste posterior. De preferinta culori mai inchise cum ar fi movul. Peste o geaca sau o haina si cu fular, manusi sti u. Sau ai putea sa iti iei blugi, bleu sau negri cu botine ori cizme si cu un pulover mai chic. Ori un sacoul peste. Sau helanca si peste o vestuta sau un plover cu maneci scurte, sunt foarte multe optiuni. Sper ca te vei hotara ce vei purta. Funda? big grin

7 răspunsuri:
| Aisha a răspuns:

Da si eu sunt destul de inalta si ma imbrac cu bluze lungi si gensi si cizme, sau alta tinuta bluza nu lunga la jeansi si bocanci (gen insulete daca ai), oricum bluzele lungi merg f bine la blugi si te avantajeaza daca esti inalta. oricum si geaca sa nu iti iei scurta pentru iti pune in valoare inaltimea si arati ca un stalp, mai bine o geaca lunga. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda! :X:XX:

| Onutzyk a răspuns:

Da, merg.
Pune`ti o camasa alba, o vesta de blanita [sunt fff la moda iarna asta], blugi stramti si niste UGG`uri big grin
UGG`urile [sau orice alte cizme scurte si pufoase :X] o sa iti taie din inaltimewinking.
Si...incearca sa combiniwinking

| PrincessConsuela a răspuns:

O bluza lunga cu colanti. Am auzit de lookbook. Este un site du diferite piti. Se imbrak in haine de firma si le zic si la altii cum sa se imbrace. Poate gasesti si niste piti mai inalte care sa aiba ceva care sa iti placa. Iti dau idei.

P. S. Nu te-am facut pitibig grin. Si incearca cizme d-alea lungi pana la genunchiwinking

| Annye18 a răspuns:

Pai blugi cu o camasa si botine...colanti normali nu latex, o bluza mai lunga si cizmulite cu toc sau fara asta alegi tu.
Fusta, cizmulite si camsa...sau o bluza sa se combine cu fusta respectiva.
Depinde ce gusturi aibatting eyelashes

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Pai aici sunt niste videouri care te pot ajuta:)
http://ulyufy.webs.com/apps/videos/
bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna BeiiBii:*! Daca esti mai inalta cred ca ti-ar sta bine cu o camasa ceva, vesta pe deasupra si niste cizmebatting eyelashes...Combina mai multesmug