| E3lla a întrebat:

am si eu o intrebare, vreau sa-mi cumpar aparatul relax & tone de facut masaj si nu stiu daca este bun adica daca isi face treaba? imi puteti spune sh mie care ati cumparat daca este bun?! mersilove struck

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

Salut... Ti-l recomand! Vara mea si-a cumparat unul acum ceva saptamani(Eu nu-l pot folosi ca sunt minor, de fapt nici n-am nevoie). E foarte bun! Are un corp super, se vede efectul foarte repede.
Fundita imi dai? happy

| E3lla explică (pentru Just4Joker):

Cati ani ai?happy

| Just4Joker a răspuns (pentru E3lla):

Da, topeste grasimile. Dar necesita si putin efort fizic... macar 30 -40 de abdomene pe zi.
Conteaza varsta? Nu cred.
P.S : Merci pentru fundita!

8 răspunsuri:
| alter4ego a răspuns:

Eu il am, e bun pentru piele fina si atat, e foarte greu de stapanit adica daca il folosesti mai mult de 20 min te doare mana, si eu una nu am vazut nici o schimbare decat sa-mi faca pielea mai fina, nu dispare celulita sau sa slabesti, in rest e ok, poate daca tu l-ai folosi mai des ca mine o sa mearga.

| E3lla explică (pentru alter4ego):

Topeste grasimile?love struck

| alter4ego a răspuns (pentru E3lla):

Nu draguta, nu topeste nici o grasime.crede-ma ca am 22 de ani si l-am folosit foarte mult, este bun doar la masaj si iti tonifica pielea.

| LaChatte a răspuns:

Are o prietena de-a mea si e tare! inainte avea 107 de kg iar acum are 101! ti-l recomand m-am dat si eu si chiar a mers! vreo fundita cumva?happy

| enachemonica a răspuns:

Da eu am cunparat si este foarte util. Sint miltumita de el, tinind cont ca eu sint si foarte disperata dupa masaj.

| E3lla explică:

Sunteti siguri? adica nu stiu ce sa cred, eu am ceva burtica sh vreau sa-l folosesc dar nu stiu daca topeste grasimile?love struck