| casandra_4863 a întrebat:

am si eu o mica problema.Imi epilez mustata cu benzi. Dupa epilare ma dau cu crema.Problema este ca a 2 zi ma terzesc cu cojite.Cu ce as putea sa dau se vede urat tare cand ma dau cu fon de tem.Va mutumesc

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Înainte de a aplica fondul de ten, dă-te cu o cremă bună. Eu îţi recomand Apidermin.Se găseşte la Plafar şi costă în jur de 6-8 lei cutia mică şi 8-10 lei cutia mare. Se comportă foarte bine şi pe lângă faptul că o să te ajute să remediezi problema pe care o ai, previne şi coşurile.
O zi frumoasă!

| ratzuscab a răspuns:

Incearca si crema epilatoare in locul benzilor

| splish62 a răspuns:

Problema asta o are o prietena de-a mea...pai cand te epilezi e posibil sa ranesti stratul de piele care a doua zi se usuca si e inestetic mai ales cand aplici si fondul de ten, eu folosesc crema epilatoare care in 3 min isi face efectul si apoi ma sterg cu un prosop umed si nu doare, mi-am cumparato de la Avon si-am dat vreo 15 lei