| pitzi18 a întrebat:

Buna,am si eu o mica problema legata de haine si va rog sa ma ajutati...este vorba de un botez si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Chiar daca este cald nu prea vreau sa imi iau rochie...imi puteti da un sfat, ceva? mersi:*dau funda la primul raspuns:d

Răspuns Câştigător
| Cocooos a răspuns:

Rochia ar fi ideala, dar daca chiar nu vrei ai putea sa iti iei o pereche de pantaloni, colanti sau fusta cu o camasa subtire, vaporoasa, eleganta cu niste pantofi decupati cu talpa ortopedica. Bafta!

2 răspunsuri:
| anonim8 a răspuns:

De ce nu vrei sa porti rochie? Adica, e cel mai potrivit...Nu stiu, incerca ceva ce-ti place, dar sa fie elegant si putin profesional.Bafta!