| dianarotaru94 a întrebat:

Buna!happy Am si eu o nelamurire.vreau sa ma tund mai scurt, adica lungimea sa fie putin deasupra umerilor si sa-mi fac si breton pe o parte. Credeti ca mi-ar sta bine avand in vedere ca parul meu este ondulat? nu de alta dar nu as vrea sa-l intind dupa fiecare spalare... oare bob-ul arata bine numai pe parul drept?

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Bob sta bine parul drept.
cum ai zis tu ca vrei sa te tunzi mi se pare ca merge foarte bine cu par ondulat dar nu iti sugerz sa fie mai scurt de umeri

| dianarotaru94 explică (pentru AmanoYuno):

As putea eventual sa-l intind mai superficial ma refer cateva fire mai rebele si bretonul asa ca sa nu-i fac asa mult rau parului... faza e ca vreau sa fac o schimbare..sa nu am tot par lung

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți inspira de aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Depinde cat de " zburliu" este parul tau. Eu una oricum nu iti recomand sa te tunzi mai sus de umeri, la nivelul umerilor e ok. Bob arata super bine pe par ondulat dar daca se umfla parul arta oribil.

| Roobeertaa a răspuns:

Avand parul ondulat nu stiu cum vrei breton..si eu sunt ondulata, am parul pana la umeri si culmea si breton...mi-am luat extensii si il indrept...sincer nu e rau dar nici foarte ok ondulat si bob.

| dianarotaru94 explică (pentru Roobeertaa):

Pana acum am avut breton intr-o parte nu din acela intreg si cu el nu ar fi problema sa-l indrept ca ar fi cateva fire.

| Roobeertaa a răspuns (pentru dianarotaru94):

Daca il indrepti asa macar sa stea e ok, ar arata bine si ar fi mai comod, dar si putin ondulat e bine dar bretonu din punctul meu de vedere ar trebuie sa fie cat de cat drept de fiecare databig grin

| dianarotaru94 explică (pentru Roobeertaa):

Am intelesbig grin multumesc de sfatbig grin